Kto sme?

 

Sme odborný

strojársky tím

Každý náš kolega má strojárske vzdelanie a strojárskym prácam sa venuje prakticky už od čias svojho štúdia. Aj preto môžeme pokojne tvrdiť, že v oblasti CNC sústruženia a CNC frézovania kovov ponúkame ako profesionálne služby, tak precízny prístup ku každej jednej objednávke. Dôležitá je pre nás komplexnosť služieb; to znamená, že vám vieme byť nápomocní od zhotovenia výrobnej dokumentácie až po samotnú výrobu. Samozrejmosťou sú moderné technologické postupy či finálna úprava povrchu kovových súčiastok.

ForTech Steel - o nás

Pýtate sa na konkurenčné vlastnosti?

Naši klienti pri spolupráci s nami oceňujú najmä:

ForTech Steel - o nás

KOMPLEXNÉ RIEŠENIA

v oblasti strojárskych procesov

Hoci sme čo do počtu zamestnancov menšia strojárska spoločnosť, služby poskytujeme komplexne. Nezabezpečíme len jednu fázu výroby, výrobu dovedieme do úspešného konca. Venujeme sa tiež reverznému inžinieringu a tak pomáhame aj tým klientom, ktorí potrebujú dodatočne a kvalitne spracovať projektové konštrukčné riešenia svojich produktov.

ForTech Steel - o nás

MALOSÉRIOVÁ

strojárska výroba

V rámci našej spolupráce bude pre vás výhodou aj malosériová výroba kovových a plastových súčiastok a dielov. Je pre nás zaujímavé vyrobiť aj jeden kus, pretože vám chceme pomôcť s vašimi výrobnými procesmi najlepšie ako vieme. Aj v prípade komplikovaných dielov, kedy je potrebné striedať strojárske metódy a technológiu opracovania vám ponúkneme riešenie.

ForTech Steel - o nás

SKÚSENOSTI

s CNC technológiami

Naši kolegovia sa strojárskemu odvetviu venujú od čias štúdia. Nehovoríme teda o len vyškolených zamestnancoch, ale o zamestnancoch, ktorí sa skutočne strojárskym riešeniam rozumejú, vedia dokonale ovládať stroje, nastaviť ich, chápu jednotlivé postupy, dokážu si projekt namodelovať aj v prípade chýbajúcej dokumentácie, či problémov s dodanou dokumentáciou.

Pozrite si všetky naše služby